راهنمای جامع بازاریابی دستگاه لیزر محتوا ( Content Marketing ) ( بخش۱ )

بازاریابی محتوا دستگاه لیزر چه می‌باشد ؟

بازاریابی محتوا , بخصوص در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی , دستگاه لیزر معنی جدیدی نمی‌باشد . بشر از قرن‌ها پیش به تایپ کردن متونی در زمینه‌های مختلف و یافتن مخاطب برای این متن ها سرگرم بوده است .

هر نویسنده‌ای در تلاش است که مخاطبین مطلوب برای نوشته‌های خویش را بیابد و هر بازاریابی نیز کارایی دارااست ر نوشته‌های متناسب با حوزه‌ی کاری خویش را پیدا کند . دستگاه لیزر امروزه پیشرفت بزرگی دراین باره پیش آمده است , به جهت این که این دو طرف , یعنی نویسنده و بازاریاب بیش‌ازپیش به همیاری با یکدیگر پرداخته‌اند .

بازاریابی محتوا درزمینه‌ی بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر نیز مفهوم جدیدی نیست زیرا شرکت‌های دستگاه لیزر بازاریابی همواره از قدیم , برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر به ارتقای محتوای مطالب خود پرداخته‌اند . بااین‌حال امروزه شرکت‌ها دیگر تمایلی به پایه گذاری کردن متن‌های طولانی در زمینه‌های متعدد ندارند بلکه تمرکز روی متن‌های کوتاه با سعی فراتر را ترجیح می دهند , به این ترتیب پست‌های شبکه‌های اجتماعی برای آن ها بها بیشتری دارا هستند .

در اینجا سعی می‌کنیم یک راهنمای بدون نقص درزمینه‌ی بازاریابی محتوای امروزی به شما ارائه دهیم که شما‌را در پیشرفت تجارتتان یاری نماید . این راهنما متشکل از مراحل متعدد فرآیند بازاریابی , حسابرسی , استراتژی , برنامه‌ریزی , تدوین کردن , تبلیغات و تحلیل است .

کلیه ما به دیدن تبلیغات و شعارهای تکراری , وعده و وعیدهای دروغین , بنرهای چشمک زنی که در سایت های دانلودی می خواهند به زور اعتنا شمارا به عبارت “ ۱۰۰ % تضمینی ” جلب نمایند , اس ام اس ها و ایمیل های اسپم و بخش اعظمی مزاحمت های روزمره تبلیغاتی عادت کرده ایم و حتی اگر وقتی با دیدنشان اذیت می شدیم حال حاضر دیگر حتی‌در در حد اذیت شدن نیز به آنها اهمیت نمی دهیم!!
و مگر مجازاتی بالاتر از &# دستگاه لیزر تهران ; بی توجهی ” برای یک تبلیغ داریم؟!

خلاصه کلام و کل موضوع کانتنت مارکتینگ دستگاه لیزر یا بازاریابی محتوایی همین یک پاراگراف است :

کاری نمایید که مخاطبتان چیزی را که برایش به دستگاه لیزر سناریو می گذارید , با لذت ببیند و بشنود و حتی اسمش را تبلیغات دستگاه لیزر ( آنگونه که اسمش بد در رفته ) نگذارد! ولی در غایت از شما خرید کند یا نامتان را خوبتر به خاطر بسپارد .


می پندارید طاقت فرسا است با نشدنی است ؟ اوکس تیم با در لحاظ به دست آوردن تمام فرآیند طی یک سری بخش قدم به قدم بازاریابی محتوا دستگاه لیزر رو در دست شما دوستان عزیز قرار می دهد .